Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A windows/installer tele van...

A windows/installer tele van szinte ugyanolyan fájlokkal. Ez baj vagy ennek így kell lennie?

Figyelt kérdés

Mielőtt kapnám a fejmosást tudom mik vannak ott, mikhez kellenek, tudom, hogy ablak barátunk mappájába csak a temp-hez nyúlunk, de ez egy kicsit fura: [link]

Szóval nekem kicsit fura, hogy szinte ugyanazok (csak a nevük más. Címük, méretük totál ugyanaz) és ezeket lehet törölni, vagy csinálni vele valamit? Vagy próbáljam meg, hogy 1 hétre átpakolom máshova, ha meg nincs baj törlöm?


2013. jún. 6. 08:06
 1/1 CspCsj ***** válasza:
100%
Ahogy látom ezek Office javító/patch fájlok, magát a rendszert nem valószínű, hogy befolyásolnák, de az áthelyezés másik helyre jó teszt lehet.
2013. jún. 7. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!