Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mit nem szeretnek a windowsban...

Mit nem szeretnek a windowsban az emberek?

Figyelt kérdés
Mármint én leszedtem és teljesen meg vagyok vele elégedve nagyon tetszik....és ennél többet mégis mit tudtak volna csinálni?
2013. jún. 6. 12:17
 1/4 anonim ***** válasza:
32%

Az egyik része nem ismeri.

A másik része pedig azért mondja mert túlságosan elterjedt, és ki akar tűnni a tömegből.(Ennek a fele viszont windowst használ)

És attól még hogy 1-2 ember mondja, nem jelenti azt hogy nem szeretik az emberEK.

+ ízlés kérdése.

2013. jún. 6. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
66%

Mondjuk odafigyelnek biztonsági hibákra, nem 2-3 év után javítják ki, hanem heteken belül, mint minden más szoftverfejlesztő.

Mondjuk örülnék, ha a win 7 ami lassan 4 éves! legalább alapszinten nem f0$ná össze magát az explorer.exe-jével, ami rendszeresen kiakad 25% CPU terheléssel.

Mondjuk a fájlkereső algoritmust meg lehetett volna írni mint a google desktop search, ami villámgyors volt a 6 évvel ezelőtti CPU-kal is. Botrány lassú a kereső a windowsban.

Ezeréves probléma a jegyzettömbben, hogy beduplázza az utolsó sort. Ezt sem sikerült 25 év alatt megoldani, ami nem gond, csak jól tükrözi a "monopol vagyok, belesz@rok" MS hozzáállást.

Tavaly szükségből leültem egy Windows 8 gép elé, amit akkor már 1 éve teszteltek az emberek (a windows 8-at). Szerinted normális, hogy nem működik a magyar ékezetes karakter????

Csak ha az Fn! funkcióbillentyűt meg a valamelyik gombot lenyomod. Szánalmas!

Valószínű sokan, sok mindent fel tudnának sorolni.


Amúgy érthető, hogy egy többszázmillió soros szoftverben hiba van, a probléma az, hogy igen-igen ráérősen javítják, ha egyáltalán javítják.

2013. jún. 6. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

több, mint a fele


és egyébként is, bármilyen hihetetlen, ennek van informatikai háttere is


ha nagyon kíváncsi vagy ilyen jellemző hibákra, keresgélj valami linuxot népszerűsítő oldalon, egy rakat felsorolás van, hogy miért ne használj windowst (értsd: hibák)

2013. jún. 6. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
#1 +1
2013. jún. 6. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!