Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Megéri megvenni az Adobe...

Megéri megvenni az Adobe Photoshop CS6 tankönyvet? (Tapasztalatok? )

Figyelt kérdés

Amatőr módon már évek óta használok PhotoShop-ot, de mostanra komolyabban szeretnék vele foglalkozni, jobban megismerni, megtanulni a program kezelését, ezért kerestem valami jó oktatási módot (nem tanfolyamot) és ezt a könyvet találtam. Nem tudom, hogy ér ennyit a könyv, vagy sem, ezért fordulok hozzátok.


Valakinek van róla tapasztalata? Megéri megvenni? Lehet belőle tanulni?

Ha nem akkor valami más módot tudnátok mondani?


[link]



2013. jún. 6. 12:47
 1/3 anonim válasza:
Én nem venném meg! még 5000 ft se adnék érte a youtube on számtalan tutoriál van benne én speciel a suliban is tanultam de kevés óraszámban, autó didakta módon tanultam meg photoshopozni ,attól függ te mit szeretnél kezdeni vele. amúgy számtalan photoshop dvd leckét lelehet netről is tölteni.
2013. jún. 6. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A youtube tele van turoialokkal aztán a googleba millió leírást találsz magyarul is ha úgy könnyebb. Akkor torrenten szinte minden torrent oldalon vannak fent pdf-be photoshop könyvek angolul, magyarul rengeteg féle van. Ott is lehet találni oktató videókat amiket profik készítettek sőt szoktak lenni gyakorló leckék is és még forrás anyagot is adnak hozzá. Én nem adnék pénzt érte főleg olyanért amit netről ingyen is belehet szerezni.
2013. jún. 7. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Bonanno válasza:
Először is Youtubon tényleg nagyon sok tutoriál van, Másodszor google ba ha rákeresel sok hasznos oldal is lesz, harmadszor ncore ról lehet hogy le tudod tölteni a könyvet de amúgy el kell hogy mondjam ezek a könyvek tartalmaznak néhány hasznos dolgot amit a tutoriál-ok nem mutatnak be! Igaz nem biztos hogy megér annyi pénzt mint amennyibe kerül a könyv. Ha viszont komoly céljaid vannak vele és neked megéri meg pénzed is van rá akkor mindenképp megéri!
2013. dec. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!