Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » MyTomtom, fizetnem kell?...

MyTomtom, fizetnem kell? Csatlakoztattam a Tomtom XL-t a számítógépemhez és asszem BAJBAN vagyok?

Figyelt kérdés
Nekem úgy tűnt,hogy a mytomtom oldal két részből áll: 1:ingyenesen elérhető dolgok, 2:előfizetéses dolgok. Kért regisztációt,ez oké (gondoltam,h csak látom ha fizetni kell egy szolgáltatásért és azt NEM KÉREM. Megadtam az email címet és a nevemet,erre kiderül,hogy ez egy "előfizetői" szolgáltatás. Persze magyarországon nem elérhetőek, küldtem emailt /németül:( Minden opció van,csak "ELŐFIZETŐI LEMONDÁS" nincs....Ilyenkor mi van,és milyen dolog az,h nincs magyar elérhetőség? Hu,remélem érthető,a válaszokat köszönöm és kíméljenek,akik az IQ-ra tennének megjegyzést...már így rettegek a Postástól.
2013. jún. 6. 23:32
 1/3 anonim ***** válasza:
És szerinted az email címedre küldik a csekket, vagy mégis hova?
2013. jún. 7. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Ne fossal, felesleges. Valoszinuleg egy forditasi "hiba" szornyu aldozata vagy, a subscriptiont fordithattak elofizetesnek feliratkozas helyett. Attol meg valoszinuleg ingyen van. Meg milyen adatokt adtal meg? Postastol miert felsz? Egyreszt kulfoldon mar nem divat csekkel fizettetni a dolgokat, mindenki kartyarol nyomul, nem hiszem, hogy feleslegesen ilyen koltseges es elavult dolgokkal kinozna magat egy ilyen ceg.

De amugy ha barki ilyet csinalna(telemarketinges borotvas svindler ceg, barmi hasonlo) nem veszed at, azt cso, kezdjenek veled amit akarnak.

2013. jún. 7. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

A postást,amolyan tréfának szántam. Átnéztem és elvileg ami nekem van tomtom,már nem "jár" ingyenes frissítés..

/3éves/

Remélem igazad lesz, de azon az oldalon volt sok fizetős szolgáltatás,sok plusz dolog. Volt ami ingyenes. Ezért gondoltam,hogy regisztrálok és majd csak az ingyenes dolgok közül választok.. Aztán kaptam az emailt,hogy köszönik,hogy élek és hogy új előfizető lettem. Majd meglátom :))

Szép napot

2013. jún. 9. 15:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!