Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ezmitől van? - KÉKHALÁL...

Ezmitől van? - KÉKHALÁL (STOP: 0x00000116 | atikmpag. Sys) -

Figyelt kérdés
Vga driver feltevése után ez fogad.

2013. jún. 7. 19:41
 1/9 CspCsj ***** válasza:
Videokártya probléma. Mikor került a gépbe? Új?
2013. jún. 7. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Videókártya drivert cserélni kell.

[link]

2013. jún. 7. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

használt..most jött meg javitásból..bga vezérlöpanelt cseréltek rajta..de driver után kékhalál..

Melyik driverrel próbáljam, mert próbáltam az alap cd-jéröl meg a 13.1-essel

2013. jún. 8. 08:51
 4/9 CspCsj ***** válasza:

Szerintem mehet vissza, mert ez nem szoftveres hibának tűnik.

Ha ki tudod próbálni másik gépben játékkal vagy 3D-s teszttel (esetleg másik fajta windows-al), és ott működik hiba nélkül, akkor még van esély.

2013. jún. 8. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Irjál konfigot! Elképzelhető a hardveres hiba.

[link]

2013. jún. 8. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ilyen hibával a kérdezésed idejétől számított egy év után én is szembesültem! másfél éves videókari HD7770 DCT-GDDR5 és ugyan ez a problémám mint neked. Játék közben kifagy. Ha még nézed ezt a kérdést, akkor neked hogy oldódott meg? Mert rengeteg utána olvasás után odáig már eljutottam hogy nem hardver hiba, hanem driver probléma.
2014. jún. 11. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 CspCsj ***** válasza:
Legutolsónak: ha nem hardveres, hanem szoftveres hiba, akkor próbálj meg elsőnek előző verziós drivereket...vagy esetleg ne az amd.com-ról, hanem a videokártya gyártó honlapjáról tölts le hozzá driver-t.
2014. jún. 11. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Erre tippelek én is, de a legújabb Catalyst-el csinálja. Nem AMD oldalról, hanem a kártyához való Asus honlapról szedtem le, és kékhalál, kékhalál, kékhalál. Most jön az hogy teljesen borotválom a legapróbb írmagjáig a Drivert, és felteszek egy pár verzióval korábbit.
2014. jún. 11. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
4 évvel a kiírás után is ez a probléma. VIDEO_TDR_FAILURE, 0x00000116, atikmpag.sys. A driver újratelepítése oldotta meg nálam a hivatalos AMD oldalról.
2017. máj. 30. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!