Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hiba a rendszer betöltésekor....

Hiba a rendszer betöltésekor. Mi a baj?

Figyelt kérdés
Ma kaptam egy uj gépet. Céges leselejtezés során. Elvileg minden rendben van vele nem rossz. Összedugtam rendesen. Kértem kölcsön windows 7 telepítőt. (Még sosem telepítettem de gondoltam nem lehet nehéz) Bekapcsoltam és egy kék asus képernyő után ezt írja ki. Megnyomom az F8 billentyűt h kiválasszam honnan boot-oljon kiválasztom a cd-t, kicsit tölt majd ismét ez a kiírás fogad. Mi lehet a gond?
2013. jún. 7. 20:35
 1/1 CspCsj ***** válasza:

A gépen lévő rendszert is leselejtezhették.

A cd/dvd olvasó meg nem akarja olvasni a betett cd-t/dvd-t, ezért átugrik a vinyóra és ezért látod megint ugyanazt a hibaüzenetet. (lehet hogy csak cd-t tud olvasni a win7 meg dvd-n van)


Esetleg próbáld a "Windows 7 USB DVD Download Tool"-al egy pendrive-ra feltennni a win7-es dvd tartalmát.

2013. jún. 7. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!