Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Segitenétek 85 ezer forintból...

Elemér20 kérdése:

Segitenétek 85 ezer forintból egy komplett számitógépet összerakni? Az ipon.hu nem jo szerintem nagyon drága. Miskolci vagyok.

Figyelt kérdés
Monitor,bill.,egér.Játszásra kéne(low)Tudom hogy nem sok pénz de jo lenne ha segitenétek. pl.ilyen játékokat vigye:Prototype 2,crysis,a gta iv de azt nem muszáj csak ki szeretném probálni.NINCS több pénzem légyszives ne irjátok hogy sporolj még egy kicsit mert ha lenne több pénzem nem kérdeznék ilyet.köszönöm.
2013. jún. 8. 12:35
 1/5 pinkpancser ***** válasza:
Miskolcon a PC host és a Dark Computer nagyon bejött. Régen jó áraik voltak (de inkább nézd meg, hogy most is annak mondható e), értenek a dolgokhoz és segítőkészek is.
2013. jún. 8. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 pinkpancser ***** válasza:
2013. jún. 8. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen.:)Megnézem
2013. jún. 8. 15:30
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem meg egyeltalán nem drága az ipon...Jó, azért lehetne olcsóbb is.


De nézd meg ezt is :


[link]

2013. jún. 17. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

szia, még a pcx-is nagyon jó, ipont meg a pcx-et nézd meg, ja meg mobilx-is jó.. szóval ennek a háromnak van gépösszeállítója.. és így meg tudod nézni összességében melyik a legolcsóbb.

Persze ha használt monitor meg billentyűzetet egeret veszel akkor jóval olcsóbb.. vagy ha használt cuccokból.. úgy elég jó gépet lehet összerakni, és sokszor még garancia is van rá.. akkor meg pláne jobban megéri..

2013. jún. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!