Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Van-e olyan prodram ami...

19András93 kérdése:

Van-e olyan prodram ami átalakitja a játékok képét, úgy hogy az 3D-s hatásban legyen?

Figyelt kérdés
Olyan progit keresek ami a sik képből 3d-s képet csinál játékoknál piros-kék szemüveghez.

2013. jún. 8. 14:57
 1/6 anonim ***** válasza:

Meglepődnék, ha lenne ilyen.

De ha mégis, akkor engem is érdekel. :)

2013. jún. 8. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
az nvidia vezérlőpultjánál rámész a sztereoszkópikus 3d beállításra, engedélyezed, kiválaztod a piros-kék szemüveget, elvégzed a tesztet és kész vagy, a képnézegetésből ecs-el kilépsz, elindítasz egy játékot és 3d :)
2013. jún. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
*esc-el
2013. jún. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
és ha nincs nvidia kártyám?...akkor semmi esély rá? (laptop intel HD 3000)
2013. jún. 8. 22:51
 5/6 anonim ***** válasza:
na azt nem tudom, annyit tudok, hogy nvidiánál lehet, de biztos van rá más módszer is, a lényeg, hogy van ilyen :)
2013. jún. 8. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Vagy 25 éve nekem is ment 3D kártyával és hozzá adott szemüveggel nagyon látványos 3D-ben a Doom3D is és még sok más játék. Azzal csak annyi volt a baj, hogy

az csak a windows 95 és 98-as rendszer alatt működött, feljebb már nem. De asszem most is lehet kapni 30-50ezerért ilyen 3D kártyát készletben, szemüveggel programmal együtt. Akkor egy kapcsolóval kell indítani a játékot és akkor azzal indul 3D-ben. Sima kártyán csak "szellemképesnek" tűnik, mert mindkét szemnek szánt képet kirajzolja egymás után, de nincs ami elkülönítse a látáskor.


Épp azon gondolkodom, hogy a DOOM program mellett található fájlok közül a tutorialjában valahol megtaláltam ahol leírják milyen 3D módot miként lehet elérni. Csak rémlik, mintha lett volna cyan-magenta vagy hasonló opció is. Át kellene rágni hogy is volt.


Úgy indítható, hogy az exe indító fájl után egy space jön és utána egy kötőjel vagy per jel és egy vagy két betű.

Akkor abban a módban indul.


Most azon gondolkodom, hogy ezt külön fájlban találtam, vagy meg kellett hekkelni hozzá az exe fájl másolatát, hogy el tudjam olvasni. Rémlik, hogy nagyon sokat kellett böngészni valami karakter halmazban, viszont ott már egymás után jöttek tömegével hosszan az infók. A 3D kapcsolókat is jól a végefelé találtam meg.


lehet, hogy az exében van benne a tutorial. Ahhoz viszont egy másolatát kell átnézni valami szöveg nézővel. vagyis az exe-t szövegként kell gyorsan végig lapozni és azol értelmes olvasható szöveg jön, abban lesz, ha minden igaz.


Bocs, de nem emlékszem már pontosan. hol leltem rá.

Csak tippeket írok, ami rémlik, hol lelhettem rá.

Még ta

2013. jún. 9. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!