Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy tudok Counter Strike...

Hogy tudok Counter Strike 1.6-ba bot játékosokat tenni?

Figyelt kérdés

Gyakorolgatom a szerver configolást és valahogy a játékmenetet is tesztelni kell de nincs benne alapból az a cucc amitől lesznek botjaim is.

Magyarul a bot_add meg a podbot_add meg hasonlók nem működnek.

Szedtem le botos dolgokat és beraktam úgy ahogy mutatták de akkor se jó.

Mi lehet a baj??



#bot #Hogy tudok Counter Strike 1.6-ba bot játékosokat tenni? #counter strike 1.6 házi szerver #bot hozzáadása
2013. jún. 8. 16:48
 1/6 Makker bolha ***** válasza:

A servereken nem lehet botot berakni a játékon keresztul!


Ha a "Podbot" -bent van:


1.Meny fel a hosting -od ra (Ahol va a szeód)

2.Nyissad meg a "Consol" (Vagy valami hasonló) -(Mindenhol más!)

3.íd be: bot_add / podbod_add

2013. jún. 11. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Te nem tudsz olvasni hogy a parancsok amiket írtál nem működtek?

Amúgy nem hosting hanem házi és már rájöttem mi a baj.

A botok tökéletesen működnek

2013. jún. 28. 12:47
 3/6 Csak[Ő] válasza:
Csá éredklődni szeretnék, hogy sikerült berakni a botokat nekem is van ilyen problémám (: . Remélem segítesz!
2013. júl. 31. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ti tiszta idiotak vagytok hogy a faszba akartok botot beraki online serora ott nem jatszhatsz botokal csak ofline modban lehet botok elen es eszt hogy nem tudjatok ha magyar a jatek es nem is kel letolteni semit ahoz hogy berakj botokat ofline jatekhoz de latom ti ha magyarul olvastok meg aszt se ertitek akkor az angolt inkabb hanyagoljatok
2013. aug. 31. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Hóhóó ki volt ez a f*******p a végén? xD

Akkor az IQ-ja mint egy hangyának.

Te született b*****z xD

CS szeróra lehet tenni bot-ot és nekem sikerült is.

Menj és gyakorolj még egy kicsit ;)

2013. szept. 8. 15:50
 6/6 Zsustin válasza:

Kedves kérdező.. Látod másnak is ez volt a gondja és b@...ál válaszolni hogyan sikerült megoldani!

Így várod el a segítséget egy kérdésedre?

Bírom amikor valaki hápog hogy segítsetek már mert nem tudom hogy kell, erre amikor a kérdező megtudja a választ és ezután másnak van segítségre szüksége a kérdező átmegy nemtörődömbe és ba..ik választ adni a témára! Nem érdemlitek meg tényleg a segítséget..

Szóval kedves Ő vagyki, én csak idekeveredtem de láttam a kérdésed, és íme a válasz, még ha évek után is.. Jobb később mint soha és remélem ezzel másoknak is segítek majd! ;)

Ez egy videó link, aki nem tud rákattintani regisztráljon!


https://www.youtube.com/watch?v=HhGVMSZ3ivo


Üdv!

2015. jan. 18. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!