Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Windows 8 internet akadozás?

Windows 8 internet akadozás?

Figyelt kérdés

Üdv! Nekem lenne egy olyan problémám, hogy valamiért akadozik az internet játék közben. (League of Legends)

Na meg persze ha néha netezek akkor is belassul az internet.

Egyszerűen nem tudok rá jönni mi lehet a baj. Ameddig windows 7-et használtam soha nem volt ilyen bajom. Semmilyen megoldást nem találtam még rá. Valakinek esetleg van valami ötlete?


2013. jún. 9. 14:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Routered van, vagy direktbe mész ki a netre? Milyen szolgáltatód van?
2013. jún. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Direkt, és UPC.
2013. jún. 9. 15:54
 3/5 anonim ***** válasza:
milyen gép? Vírusírtó/windows update nem lehet a bűnös? torrent a háttérben? annó nekem szerette a UPC cseszegetni a netemet ha torrenteztem...
2013. jún. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem nagyon torrentezek, amit lehet azt elintézem online. Amúgy a tűzfal ki van be van kapcsolva, vírusirtó nincs.
2013. jún. 10. 00:43
 5/5 A kérdező kommentje:

Tűzfal be van kapcsolva.*

Intel Celeron Dual Core E3300 2.50GHz

Asus GeForce 210 Silent DDR3 1GB

2x2 GB Ram 800MHz


Tudom nem a legjobb gép, de azt az 1-2 játékot viszi amivel játszom. De szerintem ennek nem sok köze van az internet akadáshoz. :D

2013. jún. 10. 00:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!