Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan állítsam át a böngészőt...

Hogyan állítsam át a böngészőt hogy behozza az oldalt anélkül hogy ez akadályozna? (van kép)

Figyelt kérdés

[link]


A telenor hipernet csak ezt a böngészőt engedélyezi úgyhogy nemtudom másikon megnézni,nem tudom miért mutatja ezt (tudom mit jelent) mert más megtudja nézni.Ezen az oldalon voltam és meg akartam néznia nokia telefonokat: [link]



2013. jún. 10. 11:56
 1/1 anonim ***** válasza:
Ez nem a te problémád, hanem a szerveré... lenne, ha lejárt volna a tanúsítvány. De nem ez történt, úgyhogy valószínűleg adathalász oldalról beszélünk. Futtass vírusellenőrzést, hátha akkor eltűnik, illetve használj másik gépet.
2013. jún. 10. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!