Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Véletlenül kitöröltem a Word...

Véletlenül kitöröltem a Word fájlomat az asztalról. Iszonyúan fontos, hogy vissza tudjam hozni, de ezek a törölt fájl visszahozó programok nem használnak. Ötlet?

Figyelt kérdés
Egyébként annyit sikerült megcsinálnom az egyik programmal, hogy visszahozta, de ilyen kriksz-kraksz-okból áll, és azt a word így nem tudja olvasni: "A fájl sérült."

2013. jún. 10. 15:12
 1/6 anonim ***** válasza:

Csak nem lehetett olyan iszonyúan fontos, ha nem volt róla biztonsági másolatod.

Ötlet: kezd el újra begépelni.

2013. jún. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ebben igazad van, csak az a baj, hogy azt nem tudom hogyan kell. 13 vagyok, nem tudok biztonsági másolatot csinálni. Tudom, elég gáz. De nem tudom visszagépelni, mert huszon oldalakról beszélek.
2013. jún. 10. 15:16
 3/6 anonim ***** válasza:
Felül lett írva egy másik fájl által. Ez sajnos ennyi...
2013. jún. 10. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
recycle bin?
2013. jún. 10. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ép eszű ember a kukában keresi először. Nem írtuk, ennyit kinéztünk belőle...
2013. jún. 10. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen, a kukában már kerestem, de én ott nincsen. Egyébként köszi!
2013. jún. 10. 16:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!