Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Segíts?! (többi lent)

Segíts?! (többi lent)

Figyelt kérdés
Van egy NvidiaGeforce fx 5200 as video kártyám(128) ! A gépemen akadoznak a youtubos videók ! Azt mondta a ismerősöm hogy ne a alaplaphoz kapott CD-t használjam ,hanem töltsek le a weboldaláról egy frissített drivert,csak hogy nem találok :/ Egyébként eddig p4 1,7ghz es volt a gépembe a proci,de bedöglött az alaplap is és vele együtt cserélték le p4 2,5ghz processzorra.Lehet hogy a processzor is kevés volt a youtube videokhoz? Youtubon láttam azt is hogy ezen a video kártyán megy a fifa 13 is ,ezt nem igazán értettem mert nekem eddig a fifa 08 ig ment csak....ebbe is a proci volt a ludas?(a ram az 1gb DDR1 most lett 1.5gb )

2013. jún. 10. 15:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Ennyi adatból elég nehéz bármit is megmondani. Legalább a gép pontos típusát írd le! Minden drivert feltettél, ami szükséges?
2013. jún. 10. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
aza baj ,hogy össze lett rakva,most cserélték az alaplapot és nem tudom a típusát :S előtte prescott 800as alaplapon volt p4 es 1,7 GHZ ,1gb ram ,350w es táp, Nvidia Geforce fx 5200 as VGA. Egyébként drivereket telepítettem,direct x9.0 volt amit telepitettem hozzá,ez volt minden :)
2013. jún. 10. 15:50
 3/4 anonim ***** válasza:

Az hogy lehet, hogy nem találsz drivert? Íme:


[link]


Product Type: GeForce

Product Series: GeForce 5 FX Series

Operating System: (itt kiválasztod a rendszered)

Language: (itt kiválasztod a nyelvet)


Ennyi.

2013. jún. 10. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
hát tegnap elött amikor rámentem ugyan erre az oldalra akkor vmi errort irt :S pedig én is pont itt kerestem :) egyébként találni találtam csak nem a legfrissebbet:)
2013. jún. 10. 16:08

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!