Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért áll le a gépem?

Miért áll le a gépem?

Figyelt kérdés
acer laptopom van és már kb 2 éve tökéletesen fut rajta a cod és a wow is de egy pár napja / hete miután elindítom a játékot 10 perc után kikacsol az egész gép.. korábban ez nem volt tapasztalható és mostse tudom miért történik ha valakinek van ötlete a problémára vagy megoldására kérem irjon:) köszi

2013. jún. 10. 18:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Takarítva volt már?
2013. jún. 10. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem, de nemis tudom hogyan lehetne .. szedjem szét az egész laptopot vagy mi ?
2013. jún. 10. 18:33
 3/5 A kérdező kommentje:
vagy melyik részét kéne kipucolni h megoldódjon a probléma?
2013. jún. 10. 18:34
 4/5 anonim ***** válasza:

Első körben telepíts rá egy hőmérő-kijelző programot, játssz kb. 9 percig, és nézd meg, hány fokos. Ha hamarabb kikapcsol, akkor várj fél órát, és próbáld újra (esetleg csak 8 perc játékkal). Szóval próbáld meg éppen kikapcsolás előtt elkapni a hőmérsékletet.


Az, hogy hány fok a normális, a géped dokumentációjában találod, de ha 80 fok fölötti az érték, az önmagában gyanús.


Én azért erre tippelek, mert épp most, a meleg idővel jött elő a probléma.


Takarítani úgy kell, hogy szétszeded és kiporolod. Az enyémen már az is segített (kb. 15 fokot csökkentett), hogy kikapcsolt állapotban kiporszívóztam a gépben levő összes nyílást.

2013. jún. 10. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
kiporolod = portalanítod, szóval nem úgy, mint a szőnyeget azért :)
2013. jún. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!