Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi lehet a probléma? (PS3)

Qaxqaxqax kérdése:

Mi lehet a probléma? (PS3)

Figyelt kérdés
Elég valószínű hogy én csinálok valamit rosszul, vagy figyelmen kívül hagyhattam valamit, de összekötöttem a PS3at egy TVvel és akárhova váltok pl AV AV2 csak fekete képernyő van hiába indul el a készülék (Bármit nyomok nem hozza be a főmenüt). Már több TV-vel is próbáltam és fogalmam sincs mi lehet a probléma:S (A készüléket használtan vettem) Tippekért előre is köszi(:

2013. jún. 10. 21:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha használtan lehet az a gond,pl. AV kábellel próbálod,akkor nincs több port az AV kábelre?És lehet pont azt hozod be amin nincs képernyő,amúgy használtan nekem ez gyanús,kérdezd az eladót,és kérd vissza a pénzed..
2013. jún. 10. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nincs több port rá:s
2013. jún. 10. 22:07
 3/6 anonim ***** válasza:

Bekapcsolásnál a gépen lévő bekapcsoló gombot tarsd lenyomva egészen addig amig 2őt nem csippan a gép


Gondolom akitől vetted HD-n használta

2013. jún. 10. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Üdv csak gondolom hogy vaterán veted 4,5ért a gépet és fat mert de lehet hogy tévedek ott is volt egy ilyen ezel a hibával probálkozot a gazdája a bekapcsolos trükel de sajnos alaplap hibás volt.
2013. jún. 11. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem vaterán vettem(: a #2esnek volt gaza(: Köszi a válaszokat
2013. jún. 13. 18:57
 6/6 anonim ***** válasza:

Nálam is ez volt a hiba mikor először vettem a ps3-at

Aztán vissza vitettem hogy nem jó azt megcsinálta a tag XD


Viszont adok 1 tanácsot ha van hd-d inkább ott használd 100x jobb lesz a kép [bár gondolom nem mindenhol van hd]

2013. jún. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!