Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Agyba dugós fülhallgatóhoz...

Agyba dugós fülhallgatóhoz lehet külön venni olyan kis gumit ami több méretben is van? Maxell Metallicsom van és elhagytam az egyik olyan gumit (a legkisebb volt jó a fülembe, tehát olyan kéne feketében).

Figyelt kérdés

2013. jún. 12. 20:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen lehet kapni pl extreme digitalban. olyan 1000Ft körül 3 különböző méretet tartalmaz
2013. jún. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Szerintem olcsóbba,ha száz forintosban veszel egy olcsó fülhallgatót és rárakod azt,ami azon van,olyan 400-500 forint környékén van.
2013. jún. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 csigusz^_^ válasza:

Kedves masodik!Az ugy egy rakat szar! Persze olcso megoldas ha csak par alakalomra kell de hosszutovon fos az egesz.

Nekem regen Maxellem volt kék kiadásban. Fel hónapig működött, pedig vigyáztam ra. Vagy eltirt benne a szal vagy egy Gordiuszi csomova alsksult a zsebemben.

2015. jún. 23. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én 4 párat kaptam a samsung telómhoz mindegik más méret.

ezekből egy ment csak bele a fülembe. Tehát szerintem nem éri meg jobban olyan fülest venni amin gyárilag rajta van 1 pár és vagy kiesik a füledből vagy bele sem tudod erőszakolni.

2015. jún. 23. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!