Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » ATI vga, miért csíkos a kép?

ATI vga, miért csíkos a kép?

Figyelt kérdés

valami nincs rendben a gépemmel.vagy játék közben,vagy netezés közben csíkos lesz a kép,aztán újraindítás(ha nem akkor az "amd képernyőillesztő nem reagált, és utána sikeresen helyreállt" hibaüzenetet kapok)

meg kékhalál is , atikmpag.sys-el.

csökkentett módban mégnem

vga:ati 6950 2gb(gigabyte)

alaplap: gigabyte p67 tovább bonyolult

ram :8gb 1333 mhz,azaz 2x4gb.

cpu: intel core i7 2700k

táp :cooler master 700w

igazából nemtudom szoftveres hiba vagy hardveres?

fél éve fektetve van a gép,mert a vga nem érintkezik rendesen felállítva

catalyst control c. hiba vagy vga?vagy mind2?mert próbáltam több ccc-t is,nemjóak.

és fél éve jön elő,valamikor 1-2 hétig hibamentesen működik

(a videókártya foglalat kicsit bevan sülve)

meg mostanában a ccc-t nézegettem és gta 4 közben 80°C lett a vga,na gondoltam ezzel kezdeni kell valamit sürgősen mert nemlesz ez így jó , mert alap használat közben 50 fok körül van

amikor van ccc felrakva akkor van kézi hűtés is



2013. jún. 12. 23:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Próbáld meg kitakarítani újrapasztázni, ha nem segít vga-ra irányított hűtő vagy vga hűtőjének cseréje
2013. jún. 12. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

80 fok terhelve semmi.

Ha megvan égve a foglalat, akkor ne keresd mi a rossz.

Kikell próbálni másik lapban.

2013. jún. 12. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 lacaxp válasza:
szia egyszerű a megoldás szereld le a vga rol a hűtést és mikroba melegidsd fel .utána hagyd le hülni és mintha uj lenne a kártyád .10-8 sikerült nekem ithon még mai napig azt használpm ami csikozott .
2014. júl. 11. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!