Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Van egy Epson SX125-ös multifu...

Van egy Epson SX125-ös multifunkciós készülékem. Tőkéletesen nyomtatott az eredeti Epson patronokkal, vettem bele utángyártottat, és csíkosan, és nem jó nyomtat. Normális dolog ez?

Figyelt kérdés
Szóval utángyártottal nem nyomtat jól,vettem bele ismét eredetit,azzal kiváló,majd kifogyott vettem bele másik tipusú utángyártottat,azzal sem jó.Normális dolog hogy csak az eredetivel nyomtat jól?Ismerösnek van Epson más készüléke,neki jó bele az utángyártott is...
2013. jún. 16. 07:44
 1/1 anonim ***** válasza:
Normális. Ezek az Epsonok elég mocskos cuccok... Csak az eredeti patron jó bele és ha egy szín kifogy már nem is nyomtat...
2013. jún. 16. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!