Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Első laptopom, lehet buta...

Első laptopom, lehet buta kérdés lesz. Mire csatlakoztassam, hogy ne merüljön, hagyjam a töltőn?

Figyelt kérdés
Láttam másoknál, hogy a laptop úgy üzemel,mint az asztali gép, hogy trudnám ezt elérni? Milyen kábel kell?

2013. jún. 16. 19:13
 1/7 anonim ***** válasza:

öööööööööööööööööööööööööö. bedugod a töltőt a konyektorbaaaa, meg a géped s.ggébe és voalá. ehhez IQ kell ám. Szerinted milyen kábel kéne hozzá

? nagyfesz?!

2013. jún. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszönöm, nagyon kedves vagy, nem születtem laptoppal a seggemben
2013. jún. 16. 19:21
 3/7 anonim ***** válasza:
Az addig oké, de szerinted nem egyértelmű, hogy amivel töltöd, azzal a hálózatról is tudod táplálni? Amúgy a kezelési útmutatóban le is van írva, csak gondolom tankönyv sem volt még a seggedben, ezért nem olvasol.
2013. jún. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ne haragudj kedves kerdezo, de ehhez nem kell informatikusnak lenned, sot, semmilyen elektronikahoz nem kell ertened. A 92 eves oregapam is tudja, hogy ha kihuzza a "TV zsinort" a konnektorbol, akkor nem fogja tudni nezni a DunaTV-n a hireket.
2013. jún. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen, ez nem volt egyértelmű, pl. a telefont sem hagyjuk folyton a töltőn. Nem magyar a használati utasítás. Köszi azért a választ ;)
2013. jún. 16. 19:27
 6/7 anonim ***** válasza:

" pl. a telefont sem hagyjuk folyton a töltőn."


őő mert? van benne töltésszabályzó áramkör, semmi baja nem lesz, persze nehéz hurcolászni hosszabbítóval, de lehet...



"Nem magyar a használati utasítás."

jól figyelj, mutatok egy boszorkányságot!!


[link]


én se hittem el, amikor először láttam!!!

2013. jún. 16. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Akkor minek a laptop,ha asztali gépnek használod?
2013. dec. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!