Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » IPhone 5-öm van, és most...

IPhone 5-öm van, és most látom, hogy kijött az iOs7. Lehet majd rá telepíteni, vagy új telefont kellene venni hozzá?

Figyelt kérdés

2013. jún. 18. 00:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Sztem majd lehet de csak miután kiadták a következô ájfont.
2013. jún. 18. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
lehet rátelepíteni nem kell egyből telefon csere
2013. jún. 18. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
27%
Dobd ki,mert az iphone az sz*r
2013. jún. 18. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%
Szeptemberben jön ki az iOS7,ez még csak béta verzió. Várd meg a véglegest szerintem.
2013. jún. 18. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
hát! vegyél meg egy Ip.5öt több százezerért, majd dobd ki, mert megjött az új frissités ami még lehet hogy szarabb is! gratulálok! Értelmes pénzfelhasználás!
2013. jún. 18. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
60%
Tudom, ez lehúzós minuszolós lesz, de sokszor leesik az állam, egyesektől. Nem kimondottan téged személy szerint akarlak cikizni, kedves kérdező, de megvesz az ember egy 160-200ezres telefont és az alapvető dolgaival nincs tisztában vele? Itt sokszor olyan kérdések merülnek fel, amiken, csak szakadok. Én nem vagyok kezdő iPhone-os, de feltaláltak egy olyan hasznos eszközt, amit úgy hívnak google! Anno nekem is nagyon sokat segített, mint, ahogy még most is segít és mielőtt hülyét csinálnék magamból, utánanézek a dolgoknak, főleg, ha erre még egy mobil eszköz is a segítségemre van! Eladóként, sokáig azt hittem nem tudnak újat mutatni már az emberek, de még mindig ledöbbennek sokszor!
2013. jún. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Szerinted ez miért kérdezős oldal?? Nem is kellene hogy létezzen, mert minden fenntvan google-ön... és pl azért nem az ottaniaknak hiszek, mert az egyik ezt mondja a másik meg teljesen mást.... inkább bízok itt abba amit mások mondanak... btw, nagyonszépen köszönöm a normális válaszolóknak:) És nem én égetem le magam, hogy kérdezek, ha nem te drágám azzal, hogy minden embert lehúzol
2013. jún. 24. 00:55
 8/8 anonim ***** válasza:

06-18 18:45

Nálam a GYK=Gyengébbek Kedvéért, ahová sok gyp-s jár. :) Tényleg rettenetesen sötét kérdéseket tudnak egyesek feltenni.

Erre ráadásul nincs is más válasz, tehát még az sem lehet, hogy az egyik azt mondja a másik meg amazt. Meg máshol is emberek válaszolnak a kérdésekre itt is lehetne azt mondani, hogy nem lehet. Ez mitől hitelesebb? Ez is a LOL kategória, hogy egyesek a névtelen ismeretlen embereknek hisznek.

Meg azért az is látszik sokaknál, hogy az alap kézikönyvet sem olvassa el és úgy jön ide, na az az igazán súlyos eset.

2013. jún. 24. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!