Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » HP Pavilon Dv6-os laptopomhoz...

HP Pavilon Dv6-os laptopomhoz szeretnék egy hűtőt venni, mivel az utóbbi időkben, beruháztam egy komolyabb játékra bf3 és nagyon felmelegszik, coolermaster-ről hallottam hogy jó fajták esetleg ehhez a típusú laptophoz melyiket ajánljátok?

Figyelt kérdés
2013. jún. 18. 18:27
 1/3 anonim válasza:
A dv6-os laptop egy kommersz kategóriájú elsősorban multimédiás tartalomra kitalált gép, és nem játékra. Ez természetesen azt is jelenti, hogy a tervezésénél általában a laptopoknál a hűtésen spórolnak leginkább. DE: Laptop hűtőt lehet venni, és vannak köztük elég komolyak is - azokból olyant érdemes venni, aminek külön tápja van, és nem USB-s, ha sokat szándékozik játszani.
2013. jún. 19. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
eddig semmi baja nem volt, csak mostanában a nagy meleg miatt a gép is nagyon melegszik, ezért szeretnék venni hogy ilyen nagy melegbe se terheljem le annyira
2013. jún. 19. 10:49
 3/3 anonim válasza:
Bármelyik olyan hűtő jó, amelyik külön tápos, lehetőleg fém, és nagy átmérőjű a ventillátora. Kicsit azért nem érdemes, mert nagy fordulaton inkább idegesít a hangja mint használható lenne. De mint mondtam, a DV6 nem játék laptop. Átlagos felhasználásra találták ki, ezért nincs is komolyabb hűtése.
2013. jún. 20. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!