Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Melyik a jobb processzor?

Melyik a jobb processzor?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy ezt már rengeteget tárgyaltátok, de mégse kaptam kielégítő választ. Szóval melyik a jobb konkrétan az AMD, vagy az Intel? Mert én eddig abba a hitbe voltam, hogy AMD, de elmentem pc szaküzletbe, és ott lebeszéltek róla, mert kevés ideig tart, tulmegelszik, lassú stb.. Viszont én nézegettem Intel i5ösöket még meg is fizethető, ha a teljesítménye túlszárnyalja az AMDét. Azt is hallottam, hogy egy 4 magos 3.4 Ghz-s Intel sokkal többet tud mint egy ugyanilyen AMD. Na akkor hogy van ez???

2013. jún. 19. 17:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Így általánosságban összehasonlítani a két márkát, gyártót nem lehet. Akkor tudsz korrekt összehasonlítást végezni, ha ismered a konkrét típusokat és az adott feladatot. Na ekkor már meg lehet tenni az összehasonlítást. Nos, melyik procikról lenne szó és mi a feladat? :O
2013. jún. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mondjuk egy AMD 6300 Black Edition. Ez 6 mag 3.3-4 (nemtudom pontosan) Ghz 33ezerért. A másik egy Intel Core i5 ez 4 mag 3.3 Ghz 50-55 ezerért. Játékhoz kellene!
2013. jún. 20. 13:49
 3/4 anonim ***** válasza:

Elég az AMD.Az Intel csak magonként erősebb.

De mivel kb. 20-25%-al olcsóbbak ezért AJÁNLOTTAK.

2013. jún. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mindenképpen Intel. Igaz hogy drágábbak, de sokkal jobban megérik az árát. Meg tudom indokolni csak most nem esik jól. Ha érdekel akkor leírom, de mindenképp az intelt vedd!
2013. jún. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!