Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy tumblr-on...

Miért van az, hogy tumblr-on gépről nem jelzi, ha új kérdés jön? Telefonon jelzi. (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Tehát telefonon megjön a kérdés, amit feltettek tumblr-on, de ha gépről vagyok nem engedi megnyitni, sőt, nem is jelzi azzal a piros kis jelzéssel!Mi lehet ennek az oka?!

2013. jún. 20. 11:33
 1/1 anonim válasza:
Ilyen nekem is volt. :/ olyankor megnéztem az emailemet (mert ugye oda is elküldik, ha kérdés jött), ott rákattintottam az "Answer"-re, megnyitotta és válaszoltam...a piros jelzés meg lehet, hogy azért nem jelenik meg, mert véletlenül beállítottad. Visszaállítani úgy tudod, ha odamész a beállításokhoz, utána baloldalt a füleknél a dashboard-hoz, ott meg a legutolsónál, a show my unread message countnál ki kell venni a pipát, majd el kell menteni. Remélem segíthettem. Ha nem, írj privátot! :)
2013. jún. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!