Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ki tud egy olyan megbízható,...

Ki tud egy olyan megbízható, hozzáértő, komoly számítógépes szakembert, akit bátran mer ajánlani a XVII. kerület környékén?

Figyelt kérdés
Kaptam egy számítógépet a régi, elavúlt helyett, amire a Win 7 van telepítve. Nekem az XP, valamint annak a járulékos szoftverjei jobban tetszenek, azokat többé, kevésbé ismerem, és már elég idős is vagyok, hogy az újat elsajátítsam. Szeretném, ha az új gépemet átprogramozná valaki!

#telepítés #szofverek
2013. jún. 20. 14:46
 1/6 anonim ***** válasza:

Mit programozna át?

Egy xp-t bármelyik pc üzletben felvarázsolnak, mondjuk aki jogtisztán dolgozik, az nem fog, mert már eredeti nincsen.

De érdemes haladni a korral, könnyebb a win7 használata.

2013. jún. 20. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

"mondjuk aki jogtisztán dolgozik, az nem fog, mert már eredeti nincsen. "


Miről maradtunk le itt nyugaton? Mi nincsen?

Még mindig ugyanúgy vásárolható és felhasználható, a speciális üzleti kulcsok felhasználói pedig ugyanúgy használhatják tovább semmi nem változott.


2014. április 8 ekkor szűnik meg a támogatás. De utána is ugyanúgy lehet használni és telepíteni, aktiválni. Csak a biztonsági frissítések szűnnek meg.


Sok üzlet esne el haszontól ha nem lenne legálisan használható és telepíthető XP rendszer!

2013. jún. 20. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
2013. jún. 20. 16:22
 4/6 A kérdező kommentje:

[link]


Többet nem idézek. Csak annyit teszek hozzá, hogy 2020-ban 79 éves leszek. Ha leszek!

"De érdemes haladni a korral, könnyebb a win7 használata."

Azt hiszem, nekem nincs miért szégyenkeznem, haladok..., Igaz, hogy lassan, és lehet, hogy könnyebb a Win 7, de nekem a megszokott, régi a könnyebb. Tudod: Járt utat, járatlanért....

2013. jún. 20. 16:49
 5/6 anonim ***** válasza:
Menj(en) be egy számtech boltba, és érdeklődj ár felől. Megfogják csinálni, de nem szeretik ezt a downgrades szívást.
2013. jún. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is megcsinálom szívesen. Mérnök Informatikus vagyok, de ehhez nem kell különösképpen nagy szaktudás!
2013. jún. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!