Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A Anonymous Hacker Csoport...

A Anonymous Hacker Csoport azok jók vagy rosszak?

Figyelt kérdés

2013. jún. 20. 16:12
 1/6 anonim ***** válasza:
67%
Nekem szimpatikusak, főleg az izrael elleni támadásuk óta.
2013. jún. 20. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Pont ebből derül ki, hogy jók, vagy rosszak.

Számomra pozitív a tevékenységük, ugyanis a legnagyobb közösségmegosztó dolgokba szólnak bele és legtöbbször lássuk be helyesen.

Mindenki eldöntheti magának, hogy szimpatizál-e velük, vagy sem.

Nekem semmi bajom velük.

2013. jún. 20. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Mert én szerintem is jók :D
2013. jún. 20. 19:59
 4/6 anonim ***** válasza:
65%
Az tény hogy alapvetően nemes célért küzdenek (állításaik szerint), de ezt sajnos törvényes kereteken kívül teszik, és mivel " feketén " működnek, bármennyire is nagy a szakmai tudásuk, és küzdenek nemes célokért, elítélem őket mert nem követik az emberi formalitás szabályait. (TÖRVÉNY)
2013. jún. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

A törvények meg nem követik az emberi bánásmódot, sokszor tévesek, (mint magyarorszég alkaotmánya!) és ellentmondásosak. Szerintem egy célt(hogy az jó, vagy sem) ne a törvények és a jog szempontjából vizsgáljunk.

A muszlimokat sem ítéli el senki, pedig ha nem tetszik nekik valami, robbantanak...Akkor már inkább hackerkedjenek az anonymous-ok, minthogy metrót robbantsanak, nem?...


De ez cska az én véleményem...

2013. jún. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
:) ez egy nagyon naiv okfejtes, tudod az ember igy van kitallava, hogyha van egy terv, vagy torveny amit lehet kovetni (legyen ez a torveny barmennyire is rossz) kovetik, es nincs panik, viszont ha valami nem terv szerint megy az panikot kelt, meg ha jobb is mint az erdeti torveny. Amugy az anonymus igen sok kart okozott a szerverken milliaros nagysagrenueket.
2013. jún. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!