Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Valaki tud segíteni Minecraft...

Todor aron kérdése:

Valaki tud segíteni Minecraft problémámon?

Figyelt kérdés

Megvan az SP féle és a Colos22 féle minecraftom is de egyik be sem tudom berakni a minecraft forge-t pedig a legtöbb modhoz szükséges!

továbbá van egy csomó mod loaderes modom is de ezeknek a nagyrésze vagy nem indul vagy még ujra is kell instalálni a minecraftot!!! valaki tudja mi a baj?!?!?!?



2013. jún. 21. 09:48
 1/9 anonim válasza:
F@szloader azt tuti elvisszi
2013. jún. 21. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

MinecraftSP launcher az ugyan az mint az eredeti csak nem kér eredeti regisztrációt....


Egyébként ha azzal nem megy akkor vmit eléggé elrontottál, pl nem jó forge verziót töltöttél le.

2013. jún. 22. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
nem rontottam én el semmit,több féle verzióval is próbálkoztam és volt köztük(automata) telepittő is!!!
2013. jún. 22. 15:50
 4/9 gumimaci10 válasza:
sz@rj bele, én is kínlóttam kemény 1 hónapot vele...!
2013. jún. 22. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Én már fél éve kínlódok vele hát ha neked meg volt miért nem segitessz?!???!??!
2013. jún. 26. 23:40
 6/9 roland2001 válasza:
honnan töltötted le a modokat
2013. júl. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Van egy ötletem:

1.Írd be a google-be: piratebay!(a szóközt töröld ki!)

2.Menj rá az elsőre!

3.Ki jön egy kereső.Írd be hogy Cracked Minecraft!

4.Keress egy jót és töltsd le!(UTorrent kell!)

5.Telepítsd!

6.Tölsd le a forge-ot!

7.Telepítsd!(a forge-ot)

8.Játsz!

(Ez egy jó launcher lesz ne félj!A modolás olyan lesz mintha eredeti lenne!)

2013. dec. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Br3nor ***** válasza:
Legegyszerűbb ha nem szenvedsz a forge-al, mert az FTB TEam már megtette helyetted. Leszeded a tört ftb launchert és letöltöd az egyik modpackot. Aztán kitörölsz mindent a mods mappából és beteszed a helyükre azokat a modokat amik neked kellenek
2013. dec. 17. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Egyszerű megoldás töltsd le a teamextreme-s klienst, menj fel SkyDaz.com-ra ami mod tetszik azt ugyan abban a verzióban töltsd le pl.: 1.7.10 utána menj fel a forge oldalára és töltsd le azt a verziót amelyiket valasztottad a modoknal utana inditsd el a minecraft-ot futtasd a verziot amibe a modokat szeretnéd ha megvan lépj ki aztán fájlkezelőben %appdata% aztán a .minecraft mappa menj bele keress olyat hogy mods ha nincs csinalj oda huzd be a letöltött modokat aztán egyesevel futtasd a modokat (dupla klikk) bejon ilyen kis ikon valaszd ki a a verziot amilyenek a modok aztán install aztán bejön egy ikon hogy akarsz-e valamilyen backup-ot arra menj hogy nem igy az osszeset meg ugye a forge-t is telepitsd dupla klikk aztán csak install... Utana ha megvan mehetsz a minecraftba kivalasztod a verziót ott lesznek mellette számok megnézed a te forged milyen és arra mész aztán majd betölti de ha szöveget ad ki és nem hozza be a klienst akkor nem kompatibilisek a modjaid egymással akkor uninstall... Egyenként telepítsd ujra a modokat és minden egyes uj mod után indítsd el a minecraft ot és igy majd meglátod hogy melyik a nem jó!
2016. dec. 24. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!