Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Nemrégen kaptam egy alcatel...

Gallits Gábor Csaba kérdése:

Nemrégen kaptam egy alcatel 308-as mobiltelefont, aztán egy 2 GB-os memória kártyát és egy adatkábelt is, de míg a telefon érzékjeli (bár töltőként) a gépet, a gép nem érzékeli a telefont, ez miért lehet? SEGÍTSÉG!

Figyelt kérdés
Az op. rendszerem Windows 7.
2013. jún. 21. 22:15
 1/3 anonim ***** válasza:
mert az allkatel sz.r és driver kell hozzá, gondolom.
2013. jún. 21. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hogy őszinte legyek nem pont ilyen válaszra számítottam,már csak a kifejezésmódot és tartalmát illetően sem.
2013. jún. 22. 14:01
 3/3 anonim ***** válasza:

Akkor had fejezzem ki magam úgy, hogy boldog lehess tőle:

Khm, az Alcatel minőségében számos kivetnivalót vélek felfedezni, így gondolom arra sem fordítottak a fejlesztők időt, hogy megfelelő vezérlő szoftvert hordozó EEPROM-ot helyezzenek el(ROMOT) a készülékben.

Mint olyan, tehát szükségeltetik telepíteni a felhasználó számítógépére egy vezérlő szoftvert.


Remélem ma már jobban alszol, attól még a lényege ugyan az marad...

2013. jún. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!