Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről a tabletrő...

Mit gondoltok erről a tabletről? Tapasztalat?

Figyelt kérdés
[link]
2013. jún. 22. 22:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Önmagában a hardver rendben van, de a Concorde-ról nem sok jót hallottam. Ha a hardvert nézzük, akkor 7 colnál az 1280×800-a felbontás igen kiemelkedő képminőséget biztosít, az IPS panel pedig lehetővé teszi a nagy betekintési szöget, a rockchip kétmagosa (RK3066) egy olcsó, s jó hardver, a legtöbb játékkal lazán elbánik, talán jelenleg nincs is olyan, ami gondot okozna neki, filmek/videók nem probléma, fullHD filmeket is simán lejátssza, ha jól optimalizált a rendszer, akkor gördülékeny működést biztosít. Max. 8 óra működési idő, az akkora hazugság, hogy zörög az ég. Egy 3200mAh, ilyen hardver mellett, folyamatos böngészés/olvasás mellett is max. 4-5 órát bír. Játéknál ha hardverigényes kb. 2-őt, filmnézés felbontástól függően legalább 720p mkv-nál kb. 3 max. 4 óra (fényerőtől is függ).

Zárójelben egy ilyen hardver Kínából 25 körül van, 10 ezerbe kerül így neked az 1 év garancia. Ugyanakkor ugyanezért az összegért megkapod a Hyundai T7-et, kicsit többért a T7S-t, előbbi egy samsung exynos négy magos processzort, egy négy magos mali400 gpu-t, egy 1280×800-as IPS 7 colos kijelzőt takar, 1GB RAM (utóbbiban 2GB), 8GB rom (utóbbiban 16GB), s természetesen bővíthető, extraként a GPS-t érdemes megemlíteni. Jól összerakott, nem recseg ropog, hátoldali kamera mellett led vaku, bár a hátoldali kamera borzalmas képeket készít, nem jó semmire, de van, no de a tabletek elsöprő többsége nem is erről híres. Valóban gördülékeny működés, nincs lag.

Ha ragaszkodsz a gar-hoz, akkor itt érdeklődhetsz, mennyire éri meg az árát, továbbá, hogy ebben az árban melyik a bestbuy: [link]

2013. jún. 23. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Es te szerinted miért nem jó fajta a concorde?
2013. jún. 23. 15:43
 3/3 anonim ***** válasza:

Én nekem nincs tapasztalatom a concorde-ról. Van magyar fórum, nézz körül vagy még jobb, ha a linkelt ph-s fórumban megkérdezed kinek mi a véleménye. Amiről van tapasztalatom, az maga a hardver, s ezt le is írtam neked (elég sok ugyanezzel a hardverrel szerelt tablet volt már a kezemben, jelenleg is használok egyet, plusz két miniPC-mben is ugyanez van, gyak. a piaci megjelenése óta használom), sok mindent ellehet bénázni egy rosszul optimalizált androiddal, az összerakással (anyaghasználat, illesztések stb). Én azért adtam neked egy linket, mert biztosra vettem, hogy rajtam kívül nem sokan tévednek majd ide, s abban a fórumban viszont pörgés van, hamar kapsz választ. Nem elég pusztán a hardver erőssége, ez megmutatkozik pl. abban is, hogy a myaudionak is van RK3066-os tablete, s egy rémálom, ezer plusz egy bug, ha megveszed, akkor jó eséllyel többet látod a szervizest, mint a családod.

Szinte biztos, hogy a ph-s fórumban találsz olyat, aki elmondja személyes avagy ismerőse tapasztalatait.

2013. jún. 23. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!