Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Melyik az a legutolsó fifa...

Melyik az a legutolsó fifa amit még lehet élvezhetően játszani billentyűzettel?

Figyelt kérdés
ha jól emlékszem utoljára a fifa 2007 tel játszottam ugy, ohgy billentyűzeten keresztül ugye, éspersez hogy élvezhető is. utoljára a fifa 12 -t próbáltam de azt egyszerűen reménytelen élvezhetően játszani billenytűzeten.

2013. jún. 23. 23:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Én 07-el tolom évek óta. A többi nekem nagyon nem tetszik. 07-nek még pont élvezhető a grafikája. A többinek az irányítása már túl élethű, akarom mondani élethűvé próbálták csinálni. Ami teljesen elvette a játékélményt. 07-et találták el a legjobban.
2013. jún. 23. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
de ott meg nem unalmas, hogy azok a játékosok a valóságban már visszavonultak, nameg, egyszerűen nem is lehet naprakész csapatokat összeállítani. neymar, stb iylenkre gondolok akik uj felfedezettek, és nincsenek még abba benne...
2013. jún. 24. 00:02
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen igen igaz. A 2. ok amiért nem lépek újabbikra, mert régen az arsenal volt a kedvencem. Más csapattal nem is tudnék játszani. És 2008 és a fölöttiekbe már nincs benne a kedvenc játékosaim.
2013. jún. 24. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
11
2013. jún. 24. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!