Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Meglehetősen sokáig tart a...

Meglehetősen sokáig tart a gépem bekapcsolása. Ha letörlök pár játékot amit nem használok, nem játszok velük, gyorsabban fog bekapcsolni?

Figyelt kérdés
Na szóval. Megnyomom a bekapcsoló gombot, és 5 perc míg behozz az asztalt, és még egy 5 perc, míg lehet rendesen használni. Igazából én arra gondoltam, hogy kevés a RAM, de aztán egyik haverom mondta, hogy lehet, hogy régebbi típusú HDD van a gépembe. Lehet gyorsabb a bekapcsolás, ha kevesebb játék van a gépemen, vagy csak egy új erősebb HDD vagy esetleg egy SSD segítene? Ketté van osztva a vinyóm de összesen van több mint 100giga helyem, és nem szar a gépem szerintem. Proci: DualCore IntelCore i5 650 3.20GHz, 4GB RAM 1333MHz DDR3, Nvidia GeForce GTX550Ti és a kérdéses dolog, egy 500GB WD SATA 16Mb winchester.

2013. jún. 24. 18:00
 1/7 anonim ***** válasza:
CCleanerrel állítsd be hogy mi induljon automatikusan. És futtasd a ccleaner tisztítóját is nekem is volt hasonló.
2013. jún. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Van CCleaner a gépemen, de ritkán használom. meg inkább a google előzmények meg sütik meg ilyenek törlésére. De akkor újra használni fogom. Köszi a választ!
2013. jún. 24. 19:32
 3/7 A kérdező kommentje:
Azta. Google chrome-t leszámítva mindent tisztítottam, és vagy káprázott a szemem, vagy 22 076 MB-t írt ki, hogy eltávolított. Majd megnézem, hogy gyorsabb lett-e a bekapcsolás. Köszi!
2013. jún. 24. 20:02
 4/7 rumola ***** válasza:
tisztitás csodákat tesz,és az automatikusan induló programokat is megtizedelheted, persze csak ésszel
2013. jún. 25. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Mit értesz ez alatt, hogy csak ésszel? Egyébként sokkal hamarabb kapcsolt be a gépem. Köszönöm! :)
2013. jún. 25. 11:03
 6/7 Gábor_79 ***** válasza:

egy progi: soluto installer:Allows you to analyze your boot time.

Méri,listázza az indítást lassító programokat. megmutatja a biztonságosan eltávolítható alkalmazásokat.

Bár én még nem próbáltam, egyszer letöltöttem valamiért.

2013. jún. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

1# vagyok

A ccleaner csak azokat az automatikusan indulókat állítja le amik nem fontosak. Én személy szerint csak a vírusírtót és a torrentet hagyom indulni.

2013. jún. 25. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!