Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Windows 8 telepitéseközben....

Windows 8 telepitéseközben. Miért csinálja?

Figyelt kérdés

Hiányzik egy adathordozóhoz szükséges illesztőprogram. ez lehet például dvd-meghajtón , USB eszköz vagy merevlemez illesztője. ha ez megvan egy CD-n DVD-n vagy USB meghajtón , most helyezze be a lemezt vagy csatlakoztassa a meghajtót

megjegyzés: ha a windowst DVD-ről vagy USB meghajtóról telepíti , erre az időre nyugodtan eltávolíthatja a lemezt vagy a meghajtót.



2013. jún. 25. 15:19
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
enyit ér ez az egész kib*sszot gyakori kérdések. már a 3. kérdésem amire semmi válasz sincsen..de az ilyen mikor érdemes elvesziteni kérdesekhez bezzzeeeg azonal toltok egy komit.
2013. jún. 27. 17:15
 2/18 Gábor_79 ***** válasza:

Egy kérdésemmel én is jártam így, nem rosszindulatból van. Megeshet, hogy nem jelenik meg a kérdés a megfelelő helyen; én pl. most látom először 3 nap után. Vagy nem tudják a megfelelő választ; a semmit nem lehet ragozni vagy nem akar rosszat tanácsolni. Potenciálisan kevesebb a hozzáértő ember, azok meg - nyaralnak.

Én sem tudom a helyes választ, nem akarok hülyeséget mondani, de próbáld ki amit írtál, ha nem tetted volna.

2013. jún. 28. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 Gábor_79 ***** válasza:

Jobb nem jut eszembe, ha nem jönne össze, telepítőbe integrálni az illesztőt.

[link]

2013. jún. 28. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 Gábor_79 ***** válasza:

Jut eszembe. Hibajelzést kaptál vagy te gondolod, hogy illesztőprogram hiányzik. Mindenekelőtt nézz bele a Biosba a boot sorrend miatt és az Usb támogatása miatt.

Nem tudom elképzelni, hogy ne mennének ugyanis akkor használhatatlan lenne a laptop.

2013. jún. 28. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
a merevlemez a hibás. nem támogatja a windows8-at. Veszek majd egy ujjat és akkor remélem mindent passzol majd
2013. júl. 8. 16:50
 6/18 Gábor_79 ***** válasza:
Nem is értem , van ilyen? A merevlemez?
2013. júl. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
hát mást nemtudok :P vagy a vinyo vagy az optika meghajto..más illesztő program nemlehet
2013. júl. 11. 20:31
 8/18 Gábor_79 ***** válasza:
Más oprendszer telepítésénél nem tapasztaltad? Ha csak te gondolod ezt /merevlemez illesztőprogram hiánya/ szerintem nem valószerű. Ez az első amit egy operációs rendszermek tudnia kell. Ha a korábbi verzióknál megoldották itt sem hiszem, hogy probléma lenne. Valami más lehet. Esetleg más win8 telepítőt próbáltál már?
2013. júl. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 Gábor_79 ***** válasza:

Ha pl pendriveról bootolsz a biosba be kell állítani -legalábbis nálam biztos- ,hogy hogy kezelje az usb-t. (betöltés után, bekapcsoláskor rögtön) ez nem a boot sorrend. Vagy, lehet hogy tudod, de a hardvereknek (bios) meg kell adni a boot priority-t(sorrend) melyiket olvassa először. pl.: Cd, Usb, Hdd.

Ha te írtad ki a win 8 telepítőt, egy boot szektornak is lenni kell rajta. Nem csak símán rámásolod az ISO-t.

Ha tudtad ezeket, ne haragudj, de ezek gyakran felmerülnek, mint kérdések.

2013. júl. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 Gábor_79 ***** válasza:
Ami a kérdésedben van, azt írja ki telepítés közben?
2013. júl. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!