Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ha Xbox360 arcade konzolómon...

Ha Xbox360 arcade konzolómon a Live re szeretnék csatlakózni akkor összeköthetem a számitógépelis mivel a számitógépemen van inetenet kapcsolat?

Figyelt kérdés

az Xbox360 konzolmon szeretnék a Live re kapcsolodni de mivel az Xbox on nem tudok csatlakózni a netre ezzért összekőtném a számitógépemel mivel azzónvan mobil internet.

az xbox ot mega számitógépet UTP kábelel kőtném őssze hogy megoszák egymást ezzigy lehetsséges hogya számitógép átagya a net kapcsolatot a Xbox hoz?

Aztmár probáltam hogya Xbox usb portjába dugtam a mobil net modemem et de ugy nem tud inetnet kapcsolatót csinálni.

De ha számitógépről megosztóm az Xbox fele azz ugy már jólesz?


2013. jún. 25. 21:23
 1/1 bence § válasza:
Szerintem nem.De hogyha van wifitek akkor tudnál netre csatlakoztatani.Nekem is van xbox 360 de én még nem csatlakoztattam. Egy próbát megér :)
2013. jún. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!