Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Kékhalál a gépemen?

Kékhalál a gépemen?

Figyelt kérdés

Sziasztok,olyan gondom van, hogy a gépem folyamatosan kékhalálozik, és ezeket a hibakódokat dobja fel egyszerre:


0xFFFFFFFFC0000005,0XFFFFF8000C148302,0XFFFFF88002924948,0XFFFF880029241A0


Remélem ezek hasznos információk voltak, kérlek segítsetek!

Előre köszönöm



2013. jún. 26. 16:36
 1/8 A kérdező kommentje:
Hozzátenném,hogy már többször újratelepítettem
2013. jún. 26. 16:38
 2/8 Gábor_79 ***** válasza:
Előzmények ? Milyen régi a rendszer? Mióta van a hiba?Változtattál-e valamin? stb. Szerintem nincs az az ember aki ezeket a kódokat fejből vágja és nem a szoftver fejlesztője. Ha van jelentkezzék, nagyon jó munkát ajánlanék neki. /csak poén, ugyanezt olvastam máshol
2013. jún. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Gábor_79 ***** válasza:
Ja, bocs. A kommentről megfeledkeztem a hosszú írás alatt.
2013. jún. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Gábor_79 ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__biztonsag__3..

Nahát, itt elég érdekes dolgokat találtam; felkeltette az érdeklődésemet a téma. Nem'tom, hogy megy az angol, de a 6/6-os válaszoló elég hasznos linket adott.(alink linkje az angol, ott van egy program ami segíthet)

A hiba oka lehet memória, videókártya, driver, winchester, processzor; amiben memória van, lapozófájl.passz

2013. jún. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Gábor_79 ***** válasza:

Továbbolvastam: a programnak van magyar fordítása Kis Dénes Lászlónak hála.BlueScreenView

[link]

2013. jún. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítéget, annyi a bajom, hogy a kékhalál szinte folyamatosan bejön, szóval semmit sem tudok csinálni, még csökkentett módban sem
2013. jún. 27. 06:56
 7/8 Gábor_79 ***** válasza:

Még tegnap rákerestem a hibakódodra,de az első kivételével semmi. Nagyon sokminden jelenthet . Pl. hardver: bármi amiben memória van. Egy illesztőprogram(rossz frissítés), esetleg lapozófájl, merevlemezben szektorhiba, alaplap, táp. + amiket nem is tudhatok.

Szóval, ha nem akarod szervizbe vinni, akkor válaszd le sorban az egységeket.nem feltétlen ebben a sorrendben: memória, merevlemez, videókártya meg ami lehetséges. Hasznos lenne egy másik gép kéznél amiben kipróbálhatod, vagy cserealkatrész gyanánt. Sajnos ez ilyen alattomos hiba és nincs egyszerűbb módja így, hogy semmit nem tudsz futtatni. Biztos vannak nálam okosabbak, de azért írtam, ha már senki más nem.

2013. jún. 27. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítségedet,mindent megpróbálok majd.
2013. jún. 30. 12:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!