Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Egy jatekszerver szolgaltato...

Egy jatekszerver szolgaltato mint mondjuk a clans.hu kotelezheti arra a berloket hogy a jatekszervere neveben szerepeltesse a szolgaltato nevet?

Figyelt kérdés

Például a clans.hu nal is oda van írva hogy a szervernevben szerepelnie kell a pwb clans.hun


Kérem csak olyanok válaszoljanak akik biztosan tudjak a választ es a válaszukat alá is tudjak támasztani


2013. jún. 26. 21:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Az ő szolgáltatásuk, a szerződésbe azt írnak jóformán amit akarnak.

Ha ezt kikötik és te elfogadod a szerződést, akkor teljesítened kell.

2013. jún. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A szolgáltatás megrendelésével te elfogadsz egy felhasználói szabályzatot, csak ugye senki nem olvassa el. Ha megszeged, akkor visszavonhatja a használati jogot. (előtte figyelmeztet, fontos a cég jóneve)

De nem értem miért zavar ez téged.

2013. jún. 26. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Tulajdon keppen azért mert fizetek érte, és azert jo volna ha nem rakna tele a szerveremet reklammokkal. Vegulis ma levettem kuvancsi vagyok mikor szól.
2013. jún. 26. 22:36
 4/5 A kérdező kommentje:

Tulajdon keppen azért mert fizetek érte, és azert jo volna ha nem rakna tele a szerveremet reklammokkal. Vegulis ma levettem kuvancsi vagyok mikor szól.

Rajottem hogy mivel mjnecraft szerverrol van ugye szó és ha a server.properties fájlban egy bizonyos tavolsagra irom ki akkor a játékban mar nem látszik es tulajdonképp benne is van meg nem is.

2013. jún. 26. 22:44
 5/5 anonim ***** válasza:

Figyelj,pl egy SAMP szerver esetében nem kell a módba is teli rakni csak a szervered neve mellé oda írod

pl [HUN]Mittudomszervere | clans.hu

2013. júl. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!