Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen jó mászkálós játékokat...

Milyen jó mászkálós játékokat tudtok?

Figyelt kérdés
2013. jún. 27. 17:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Kelj föl a seggedről, azt mászkálj. Milyen hülye kérdés ez? Egyébként meg beírod a google-be: Mászkálós játékok, és máris elbaszhatod az egész nyári szünetedet
2013. jún. 27. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Te meg ha nem tudsz értelmes választ adni akk inkább ugassál másnak.
2013. jún. 27. 19:15
 3/4 anonim ***** válasza:
Most nézz mélyen magadba. Tényleg egy ilyen oldalon akarsz játékokat keresni? Egyébként meg megnézném, hogy egy ilyen kérdésre ki tud normálisan válaszolni.
2013. jún. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

A kérdezőnek igaza van! Ha nem tudsz választ adni mehetsz máshova!

Egyébként a Fancy Pants 3 a világ legjobb online játéka! Sokat lehet benne jammelni (csúszkálni, ugrándozni),élménygazdag, jó a történet, sok a pálya, és a grafika, a mozgás...(épp ezért nem ajánlott, ha laggol a géped) Kár, hogy még nem jött ki a 4, mert már kezdem unni... leg. 20-szor végigjátszottam. Ja, és ha kezdő vagy, nem ajánlott, mert nehéz, de nyugi, mert ha 1 szuszra nem bírod elmenti magát... Én meg már 6 éves koromban is az 1. meg a 2. részével játszottam. ")>

2015. máj. 27. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!