Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Windows 7-em van, és mostanába...

Windows 7-em van, és mostanában elég gyakran nem tölt be rendesen. Mitől van ez? (bővebben lenn)

Figyelt kérdés

Szóval a gépem először mindent normálisan megcsinál, még az "Üdvözöljük!" kép is betölt, aztán az asztal nem tölt be rendesen. Csak a háttérképem és a tálca van meg. Azon is a start nem tölt be, helyette csak egy fehér négyzet van. Nem reagál semmire, csak az egeret tudom mozgatni, ami folyamatos töltést mutat. Az órám is megáll. Ilyenkor mindig "megölöm" (hosszan nyomom a bekapcsoló gombot). Aztán csökkentett módban viszont tudom használni. A vírusirtóm itt viszont nem működik. Mindig csak annyit ír ki, hogy hiba.

Ilyet korábban is csinált, csak akkor az asztalon lévő ikonok is betöltöttek és csak akkor töltött a kurzor, ha a tálcára vittem. Akkor elvittem a gépet szervizbe, de ott megint tökéletesen működött. Nem találtak rajta semmit. Utána megint jó volt egy darabig, aztán most megint újra kezdte. Van amikor a csökkentett mód után újra jó és kb. olyan kétszer, háromszor megint jól tölt be, és aztán megint újra rossz. Rendszertelen periódusokban történik. Szerintetek mitől van? Mit tudok vele kezdeni?



2013. jún. 27. 22:23
 1/3 Roger's válasza:
A legelképzelhetőbb probléma talán hogy a géped nem bírja el a win 7-et. Így látatlanban nem tudok többet mondani próbáld meg újra felrakni hát csak rosszul van telepítve.
2013. jún. 27. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nekem is ugyanezt csinálja a gépem rendesztelenűl. Amint elviszem a szervizbe tökéletesen működik. Egy ideig megy és utána megint nem. Az nem lehet , hogy nem birja a windowsot vagy helytelenül lett volna telepitve rá , mert egy Asus K55V-m van és a cég ahonnan vettem németorszàgból ott telepítették.
2013. júl. 22. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Nekem Asus K52D-m van. Neked sikerült kezdeni vele valamit?
2013. júl. 23. 10:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!