Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Segtség! Nem tudom milyen...

Segtség! Nem tudom milyen laptopot kellene választanom? Amim tudok játszani (sims 3) de úgy, hogy ne szaggasson?

Figyelt kérdés
NEM AKAROK ASZTALIT. NE IS MONDJÁTOK. Ha lehet még akkor windows 7-el és maximum 160e ft-ig. Nem nagyon értek a videókártyákhoz.
2013. jún. 28. 23:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Sims3-mal kb akármelyik laptopon tudsz játszani szerintem 100-160 000 között :D
2013. jún. 29. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ezek:

[link]

[link]

vagy esetleg még ez:

[link]


Új gépeknél win8hoz van driver a gyártók oldalán, szal win7 kifutóban.

A gépeken általában freedos, linux van, úgyhogy a wint külön kell venni 25-30eFt-ért.

2013. jún. 29. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én most kb. 2-3 hete kaptam egy Toshiba Satellite C850-1ch-t. Igaz a processzor nem felel meg, ami miatt féltem is, de amíg nem szemeteled tele mindennel, addig szépen megy :)
2013. jún. 29. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A középsőt a másodikat lehet boltban kapni? Mert olyat szeretnék amin lehetne cserélni a videókártyát. De nem fog szaggatni rajta?
2013. jún. 29. 15:58
 5/5 Light87 ***** válasza:
Laptopban nem tudsz videókártyát cserélni. Egyébként légy nyugodt, röhögve el fog futni rajta a Sims 3.
2013. jún. 29. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!