Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Friss vagyok még a számítástec...

Friss vagyok még a számítástechnika témában, de miért fagy le a gépem percenként? Alig tudom megírni ezt az üzenetet is?

Figyelt kérdés
2013. jún. 29. 11:21
 1/8 levis56 ***** válasza:
Túlmelegszik?Vírusos?
2013. jún. 29. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
az újraindítás nem segít ?
2013. jún. 29. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Vagy virusos, vagy valamelyik alkatrésznek annyi (hardveres hiba), ha nem értesz hozzá, irány a szerviz.
2013. jún. 29. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
a vírust jelezné a gépem, nem???van vírusirtóm.
2013. jún. 29. 15:23
 5/8 A kérdező kommentje:
nem melegszik tul, mert általában ha bekapcsolom, akkor ilyen leginkább. majd van hogy nincs gond.
2013. jún. 29. 15:24
 6/8 levis56 ***** válasza:
Hiába van vírusirtód egy sem életbiztosítás hogy tökéletesen teszi a dolgát,lehet kémprogram is.Nekem is rajta van a Vipre mégis fog a Malverebytes mellette vírust.Amit leírtál abból csak a jó Isten tudja megmondani mi a baja,csak találgatni tudok úgy hogy ne fikázz, ezer féle baja lehet.Tölts le egy rendszerdiagnosztizáló progit,mérd meg a CPU hőjét és ha nem magas a hő akkor mondhatod,hogy nem azért fagy le a géped.De ha nem vagy hajlandó eggyüt működni akkor keresd meg magad a hibát.
2013. jún. 29. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Lefagyhat időlegesen attól is, hogy a virusirtó éppen dolgozik a háttérben, de akkor jelzi is, hogy böngésző megtisztitva, trójai bezárva a karanténba.
2013. júl. 1. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Táp, merevlemez, alaplap: bármelyik hardveres hiba lehet.
2013. júl. 1. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!