Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem mutatja a kereső a...

Villjoe kérdése:

Miért nem mutatja a kereső a szerveremet? (MW2 4D1) többi lent.

Figyelt kérdés
Tehát megcsináltam a szervert de nem jelzi. Ip szerint fel tudok menni de egyedül nem túl izgi játszani.Levettem a tűzfalat mind gépemről mind a router-ről ,kinyitottam a 28960 és 28961-es protokat de még mindig nem találja a szerverkereső. Ez után kinyitottam a 40014- és 40015-ös portokat de ezekkel sem jutottam többre mi lehet a probléma? elfelejtettem valamit?

2013. jún. 29. 14:35
 1/2 bloodbunny válasza:
Keress a gugliban tematikus fórumokat, mert itt az életben nem kapsz választ! Mit gondolsz, az ide írogatók között milyen arányban vannak olyan informatikusok, akik ehhez értenek?
2013. júl. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
1000éve keresem a megoldást de semmi én személy szerint a router-re szavazok azzal lehet valami gáz de egyébként igazad van itt várhatom a választ ítéletnapig.
2013. júl. 16. 10:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!