Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan megoldható, illetve...

Hogyan megoldható, illetve hol lehet ezt formázni? (haladó felhasználóknak)

Figyelt kérdés

32 bites win7 op rendszerem van.

A felhasználót (rendszergazda) jelszóval védtem.

namost, azt szeretném megformázni/beállítani, hogy ha rossz jelszót adnak meg, akkor hogyan reagáljon a gép.

egy hülye példa: rossz jelszó esetén fekete képernyővel jöjjön ki egy smile. Tudna valaki ebben segíteni, tippeket adni?


2013. jún. 29. 16:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem beállítható. Csak simán nem fogadja el és ennyi. Ehhez programozói tudás kéne és ez nem egy felhasználószintű művelet...
2013. jún. 29. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ezt te sehogy.
2013. jún. 29. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
azt tudom, hogy nem egy felhasználó szintű művelet. de hogy mégis, igényel-e külső programot, vagy egyáltalán hol lehet ezt formázni?
2013. jún. 29. 16:21
 4/5 anonim ***** válasza:

Azt lehet megadni a házirendben, hogy hány rossz próbálkozás lehet, és azon túl már mi legyen a szankció.


Start menü - futtatás: gpedit.msc (enter)

számítógép konfig. - win. beáll. - biztonsági beáll. - fiókházirend - fiókzárolási házirend

2013. jún. 29. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Külső progit nem igényel, hiszen azok ilyenkor nem is futnak. Magát az oprendszert kéne átírni, de ha ennyire nincs fogalmad, akkor inkább hagyd...
2013. jún. 29. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!