Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy a gépem...

Miért van az, hogy a gépem lassan kapcsol be?

Figyelt kérdés
Win 7 em van. Amikor felajànlja a boot menübe lépést áll vagy20-25 percet. De az F12 vel be se tudok lépni a boot menübe. Mi ilyenkor a teendő ?
2013. júl. 1. 09:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem anno USB eszköz lassította be a bootot (Külső merevlemez), de láttam akinél a nyomtató miatt fagyott a boot. Próbáld meg kihúzni a felesleges eszközöket boot előtt.
2013. júl. 1. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Start menü. Beírod, hogy "msconfig" majd enter. Ott a "startup" fülön kapcsolj ki mindent ami nem kell. Ha megvan akkor a "services" fülön is ismételd ezt meg. Majd elmented és restart.
2013. júl. 1. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
#2 Én úgy vettem ki a leírtakból , hogy nem a Windows indítása a lassú, hanem az a rész, amíg eljut a Windows töltőképernyőig.
2013. júl. 1. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a segítségeket ! :)
2013. júl. 2. 21:35
 5/5 anonim válasza:
azzal lehet többek között leamortizálni hogy a használója feltelepít rá olyan dolgokat, amikről azt sem tudja mi, ezek eléggé lelassítják. (nézz bele a programok eltávolításába, hány toolbar és hasonló 'pc defender' stílusú ismeretlen program van felrakva?) Ez a legáltalánosabb de nálad lehet más rontotta el.
2013. aug. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!