Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Rákötöttem egy monitort a...

JANJANI kérdése:

Rákötöttem egy monitort a laptopomhoz, át is váltottam az FN+F8-al ahogy olvastam, de nem kapcsol be a tükrözés. Hol lehet beállítani?

Figyelt kérdés

Operációs rendszer: Windows 8

Laptop típus: Dell Latitude D610



2013. júl. 1. 09:16
 1/2 anonim válasza:
Hát most az van, hogy a monitor beállításainál át kellene állítanod, hogy melyik kábelt érzékelje. De milyen kábelt kötöttél rá csak kíváncsiságból? Mert lehet, hogy a csatlakozó a hibás. Az még nem lehet, hogy nem az F8-al, hanem mondjuk az F7 vagy F10-el lehet? Mert nálam pl az F10-el lehet.
2013. aug. 11. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, mert nálam az FN+F10 az mást állít át, az FN+F7 nem csinál semmit a többi meg WiFi kikapcs és hibernálás... a kábel tökéletes hozzá, a számítógép ami tönkrement ahhoz volt.Rákötöttem a laptopomra, de nem engedi a beállításoknál átállítani a képernyőmegosztást.azárt kutatja a képet csak egy monitoron. De már a gép meg lett javítva és WinXP van a laptopomon. Azért köszönöm a segítséget.
2013. aug. 24. 18:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!