Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan lehet beállítani...

Hogyan lehet beállítani Samsung Galaxy S3 minin a vizes feloldást? (többi lent)

Figyelt kérdés
Nem rég kapta egy Samsung Galaxy S3 mini (GT-I8190)-et és a feloldó képernyője ilyen ( [link] és sok videóban láttam hogy ott valami ilyesmi a feloldó képernyője ( [link] Hogyan lehet ezt be állítani? Be lehet egyáltalán? a Válaszokat előre is köszönöm

2013. júl. 1. 15:41
 1/3 A kérdező kommentje:
például ebben a videóban láttam ilyen feloldást 1:37nél ( http://www.youtube.com/watch?v=0gPl9ORY410)
2013. júl. 1. 15:45
 2/3 anonim válasza:
Hello! Azt nem tudod átállítani mert a vizes az android 4.1.1. Volt. A 4.1.2. már az a lakatos van. Nekem is jobban tetszett a régi. Amúgy a beállítások-telefon névjegye(a legvégén)- android verzió. Itt látod hogy neked már 4.1.2. Remélem segítettem.
2013. júl. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Pedig egész könnyű. Beállítások>saját ezköz(ez az opció verziótól függ)>képernyő lezárása>feloldási effektus(itt tudod kiválasztani az effektust amivel feloldod a kijelzőt)


Nekem is hasonló korú telefonom van (note 2) szóval elvileg hasonló a rendszerük.

2015. márc. 19. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!