Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mit jelent ez? Gmailen egy...

Mit jelent ez? Gmailen egy elküldött levelemet egyből törölni akartam, de spamre mentem?

Figyelt kérdés

Elküldött levelemet egyből törölni akartam, de véletlen törlés helyett a SPAM-re mentem és spamnak jelöltem a levelet? EZZEL mit tettem? A levél most nem került elküldésre? Vagy, akinek küldtem a levelet, az nem fog látni tőlem levelet már,mivel én spamnak jelöltem?

Jó lenne,ha vki vmi okossággal szolgálna!


2013. júl. 2. 11:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Törölni szeretted volna, spamnek jelölted és az a kérdés, hogy el lett-e küldve?! :D


Semmi baj nem történt. Menj be a spam mappába, és kattints arra a gombra, hogy "Nem spam".


Ha spamnek jelölsz egy levelet, akkor nem a küldő nem fog látni tőled levelet, hanem max te a levél küldőjétől... egyébként látni fogod, csak max a spam mappában. De ha rámész a Nem spam gombra, nem lesz ilyen gondod.

2013. júl. 2. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Jaaaj de kedve vagy! Hogy én mennyire megörültem a kommentednek. :D

Igen, az volt a gond,h nem akartam spamnak jelölni és véletlen annak jelöltem, pedig csupán törölni akartam az üzenetet. De aztán gyorsan a spam mappából is töröltem, nehogy a rendszer elolvassa a jelentés miatt az üzenetet. Tudom beteges,de nem bízok én semmiben, ki tudja ki tud így belelátni a levelezésbe.

Nos, nem tudom visszavonni így tőle most a spamat. De ha kapok tőle egy új levelet, akkor kattintsak a visszavonásra,ugye?

Köszi a segítséged!

2013. júl. 2. 12:08
 3/12 anonim ***** válasza:

Ha kitörölted, a Kuka mappában még megvan. Ha onnan is törölted, akkor nem szóltam. :)


Ha kapsz tőle egy levelet, akkor jelölheted megint spam-nek, vagy törölheted.

De ha ez egy olyan küldő, akitől mindig törölni akarod, akkor egyszerűbb beállítani rá egy szűrőt, a Beállításokban. :) És így nem lesz vele gondod.


"ki tudja ki tud így belelátni a levelezésbe"

Csak hogy növeljem a paranoiát: nem kell ahhoz spam-be rakni... :D

2013. júl. 2. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

A vége tényleg megnyugtató volt. :) Mindig para van rajtam,h nehogy vmi kiszivárogjon,de nagy titkokat azért nem osztok meg a levelezésekbe, na de akkor is... :)


Szóval akkor megnyugodhat a lelkem és nem tettem semmi kárt a levelezésemben. Az ismerősöm szóval megkapta az üzenetemet és én is fogok tőle ezentúl. :)

2013. júl. 2. 12:20
 5/12 A kérdező kommentje:
...és igen, a kukából is töröltem egyből...szóval egyáltalán nem maradt a spam-nek jelölés után nyoma a levélenek.
2013. júl. 2. 12:21
 6/12 anonim ***** válasza:
De maradt nyoma. Az ő postafiókjában. :) (Aki ki akar téged figyelni, ott is nézelődni fog. :D Bocsi :D)
2013. júl. 2. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Maradt nyoma? Jujj..hogyan?
2013. júl. 2. 13:01
 8/12 anonim ***** válasza:
Akár ő küldte neked a levelet, akár te küldted neki, a levél az ő postafiókjában megvan, ha ő nem törölte.
2013. júl. 2. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok választ!!! Nagyon nagy segítség voltál!:)
2013. júl. 2. 13:53
 10/12 A kérdező kommentje:

Remélve, hátha olvasod. Lenne még kérdésem,ha otthon vagy a témában (vagy vki).

Egyik ismerősöm szerint, mivel én az elküldött levelet spam-ként jelöltem meg, így nekem attól az illetőtől nem fog beérkező üzenetem jön. Mivel kéretlen levélnek tüntettem fel.

Ha ez így van, mit tegyek?? Hogy állítsam vissza,hogy kapjak tőle levelet???

2013. júl. 5. 19:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!