Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Játék felbontás "hibát", hogy...

Játék felbontás "hibát", hogy lehet megoldani?

Figyelt kérdés
A DarksidersII beállításaiban, véletlen nagyon kicsit felbontásra állítottam a játékot. És mikor próbálom használni akkor nem csinál semmit csak egy feketeséget hoz be alacsony felbontáson (abból látom, hogy a kurzor "megnő")és nem hoz be semmit, nem tudom visszaállítani a beállításoknál. Próbáltam 2 szer újrarakni, de nem oldotta meg a problémát.

2013. júl. 2. 13:21
 1/3 anonim ***** válasza:

na igen ezt a o.p rendszer elmentette szépen az adatbázisába


egyik ismerősömnek újra kellet raknia a rendszer és neki bevált

de ha utána nézel neten hogy hova menti el a rendszer adatbázisban (rendszerleíró nem tudom pontosan) akkor ott kel kitörölni az a mentést-fájlt.

2013. júl. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És azt honnan tudom, hogy hová menti a felbontás beállításokat? Erről nem tudna valaki mondani valamit?
2013. júl. 2. 14:00
 3/3 A kérdező kommentje:
A Beállításszerkesztőt sikerült megnyitnom, csak azt nem tudom ott hogy találom meg...
2013. júl. 2. 14:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!