Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan lehet feltöltőkártyás...

Hogyan lehet feltöltőkártyás IPadről sms-t küldeni/fogadni?

Figyelt kérdés
Ahol vettem a feltöltőkártyát az IPadembe ott azt mondták, hogy tud sms-t fogadni és küldeni is. A kártyán lévő egyenlegről már tényleg kaptam is üzenetet, de azt csak egyszer nézhettem meg, azután eltűnt. Azt nem tudom hogy hol lehet ismét megnézni ezeket az üzeneteket, és hogy én hogyan tudok sms-t írni. Légyszi, elsősorban feltöltőkártyás IPadesek válaszoljanak! :) Köszi!

2013. júl. 2. 19:18
 1/3 anonim ***** válasza:
iPadről nem tudsz sms-t küldeni és fogadni. Ahol a kártyát vetted ott jól mondták, a KÁRTYÁVAL lehet sms-ezni, de nem iPadban.
2013. júl. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tényleg nem lehet.
2013. júl. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi, hát sajnálom. De amiket a szolgáltatótól kapok, azokat legalább egyszer megnézhetem...
2013. júl. 2. 21:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!