Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Iphone-osok! Más képet mutat...

Iphone-osok! Más képet mutat a telefon nem a sajátomat ha valaki Iphoneonnal rendelkező személyt hívok, miért van ez?

Figyelt kérdés
nem tudom mi alapján tesz ki az Iphone képet arról aki hívja de ha facebook alapján akkor nekem saját képem van kin, de ha valaki olyat hívok akinek iphoneja van egy teljesen más ember képét teszi ki.. ez miért van? és hogy lehet beállítani hogy a saját képemet tegye?

2013. júl. 2. 20:10
 1/2 anonim ***** válasza:
hát ez nekem új. Én is hívtam már pár iphone-ost, de semmi ilyen nincs nálam. Csak a saját beállításaim jelennek meg. Indítsd újra és próbálgasd.
2013. júl. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nálam is csak azt teszi be,amit beállítottam. Függetlenül attól,h iphone-ost hívok vagy sem.
2013. júl. 3. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!