Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Egy hiba következtében problém...

Egy hiba következtében probléma adódott a Windows telepítése közben. Hogy tudom telepíteni?

Figyelt kérdés

Egy adott gépet akartam újratelepíteni. (Windows XP-t akartam rátelepíteni.) Már a meghajtók létrehozásánál jártam, amikor a gép tápkábele kicsúszott, így leállt a telepítés.


Megpróbáltam újra. Van egy rész, amikor kiírja, hogy "A számítógép hardverfelépítésének vizsgálata". Ezután fekete képernyő, és nem történik semmi. Egy másik gépen teszteltem, hogy jó-e a lemez, de másik gépen működik.


Megpróbáltam Windows 7-es telepítőlemezzel. Beadta a telepítést, de kiírt valamit( talán azt hogy, a Telepítés folytatása),és töltött. Mivel nem akartam 7-et telepíteni, ezért újraindítottam a gépet.Ezután már a 7-es telepítő sem akart továbblépni az előbb említett ponton.


Feltételezem, hogy a probléma ott rejlik, hogy a telepítés megszakadása miatt valamilyen fájlok visszamaradtak, és azok blokkolják a telepítést.


Hogyan orvosolható ez a probléma?



2013. júl. 3. 12:57
 1/1 anonim ***** válasza:
ultimate boot cd letölt>kiír>bootol>HDD>partition manager>fdisk>partíciókat töröl, újralétrehoz, formáz>windows telepítése nulláról.
2013. júl. 3. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!