Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ezek közül a laptopok közül...

Ezek közül a laptopok közül melyiket vennétek meg és miért?

Figyelt kérdés

1: [link]

2: [link]

(Nem játékra kell, nem vagyok egy gamer.)



2013. júl. 4. 12:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Én a Samsungot venném, ugyanis szerintem (és sokak szerint) a legmegfelelőbb irodai, általános és iskolai használatra. Valamint tartós, jó a hűtése stb.. A Dell is nagyon jó márka, de inkább játékra vennék Dellt. Valamint a samsungnak jobb a procija, merevlemeze és a vga-ja is. Bár drágább is... :)
2013. júl. 4. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Turismo ***** válasza:
Nemrégóta én is Samsung laptop felhasználó lettem és nagyon megvagyok vele elégedve. Ez nem azt jelenti, hogy a Dell rossz... Igenis az is egy nagyon jó márka. A kérdésedre a válasz: a kettő közzül én a Samsungot venném meg, mert a Dell-ben csak Pentium Dual-core proci van a Samsungban pedig egy i3-as,aminek sokkal jobb az órajele és a teljesítménye. Windows 7-en ha megnézed a processzor kihasználtságot kb. semmi :D mert az i3-nál már úgy van hogy két magos processzor, de a rendszer levirtualizál még kettőt így úgymond 4 magod van, ami külön-külön tud dolgozni. Tudom, hogy nem vagy egy gamer, de azért mindig jobb jön egy nagyobb proci hiszen ha több minden van felrakva meg ilyenek nagyon sok idő után lassul csak a rendszer. Én a Samsungot ajánlom ebben az esetben. Kb. nekem is ezekkel a konfigurációkkal van, fél éve van rajta egy Windows 7 és egyáltalán nem lassult még a rendszer. Hidd el megéri az i3 ;)
2013. júl. 4. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!