Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Meddig tart a Windows Vista...

Meddig tart a Windows Vista Home Basic frissítése?

Figyelt kérdés
A Wikipédián azt írják, hogy ehhez a verzióhoz csak 2012-ig vannak frissítések. Még biztonsági frissítések sincsenek?
2013. júl. 4. 12:46
 1/4 anonim ***** válasza:
2017. április 11-ig
2013. júl. 4. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
akkor jó, köszi! (Gondoltam, hogy egyszerre jár le, de azt nem értettem, hogy a Wikipedia miért ír ilyet)
2013. júl. 4. 13:07
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát azért jól írja mert nekem is vistám van és már nemlehet rá feltenni az internet explorer 10 böngészöt csak a 9 est most válltani fogok windows 8 ra. A win 7 et se ajánlom bár ara mondják lesz egy ideig támogatás de nemlesz sokáig ugyanis a win 7 egy ével fiatalabb mint a vista. Nemsokára jön a win 8 javitócsomag utána a windows 9 es . A microsoft meg nagy ivben leszarja a vistát meg a win 7 et is. win 8 ra vállts én is válltok.
2013. júl. 6. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A gépem csak a Vista Home basic-ot bírja, mint legfrissebb windows, most XP-m van, és azt mégnagyobb ívben lesz@rja. :-) Használnék én is szívesen 8-ast, de a hardverem nem viszi. :-(
2013. júl. 8. 13:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!